Přírodovědecká fakulta otevřela své dveře uchazečům o studium

Ve dnech 25. a 28. ledna 2020 se konaly Dny otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě MU, které navštívilo přes 700 uchazečů o bakalářské či navazující magisterské studium.

5. 2. 2020 Eva Koutná

V areálu na Kotlářské i v univerzitním kampusu na ně čekaly obecné přednášky o tom, jak si podat přihlášku, jak probíhá přijímací řízení, v jakých případech jim může být přijímací řízení odpuštěno či co vlastně obnáší studium na přírodovědecké fakultě. Na stáncích jednotlivých ústavů se pak od našich studentů mohli dozvědět detailní informace o konkrétních studijních programech – na Kotlářské se prezentovaly obory geografie, geologie, fyzika či matematika a v kampusu antropologie, biochemie, biologie a chemie. Velkému zájmu se těšily prohlídky výukových laboratoří nebo možnost nahlédnout do světa mikroskopických organizmů.

Fotoreport z akce zde.